Podaj dalej! - cz. 4

Podaj dalej! - cz. 4
fot. Zasoby Internetu

Ryszard Wścibski | 09-01-2017 21:24:24

..."kto ma informację, ten ma władzę"

Zgodnie z ideą samorządu terytorialnego nic, co dzieję się w gminie (mieście, czy powiecie) nie stanowi tajemnicy i jest wiedzą publiczną. Tym bardziej, że wszystko, co dzieje się gminie (mieście i powiecie) - dzieję się ze środków publicznych, więc jest publiczne, a tym samym ogólnie dostępne...

Mając na uwadze te zasady napisaliśmy do naszej "transparentnej" gminy o informacje dotyczące telefonów służbowych i poczty elektronicznej. I tym razem w ustawowym terminie otrzymaliśmy pełna informację, o którą wystąpiliśmy.

Poniżej prezentujemy, do wiedzy i wykorzystania przez mieszkańców Gminy Kościerzyna (i nie tylko) pozyskane informacje - z przekonaniem, że ta wiedza się kiedyś przyda.

Bo to duża wygoda, jeżeli do "swojego wójta" można w razie potrzeby zadzwonić na telefon służbowy, albo napisać emaila w służbowej sprawie! 

 

Imię i nazwisko

Stanowisko służbowe

Nr telefonu

Grzegorz Piechowski

Wójt

601057204

Grzegorz Switała

Z-ca Wójta

601774955

Katarzyna Knopik

Sekretarz

601656657

Edmund Ostrowski

Skarbnik

601662713

Marzena Kleinschmidt

Naczelnik Wydziału

607300668

Grzegorz Kucharski

Naczelnik Wydziału

601667756

Krzysztof Lisakowski

Komendant Straży Gminnej

609138132

Adam Niklas

Strażnik Straży Gminnej

603577699

Andrzej Toczek

Podinsp. d/s gospodarczych

601662712

 

Sekretariat

601057224

Przemysław Ostrowski

Starszy specjalista OC

603566667

Mariusz Kowalke

Główny specjalista ds. IT

603577859

Piotr Jankowski

Komendant OSP Gminy K-na

603579522

Jerzy Trawicki

Konserwator

603577856

Elżbieta Moskal

Główna księgowa

607300809

 

Policja - dzielnicowy

603566651

 

Policja - dzielnicowy

603568219

 

Imię i nazwisko

Stanowisko służbowe

adres e-mail

Grzegorz Piechowski

Wójt

g.piechowski@koscierzyna.pl

Grzegorz Świtała

Zastępca Wójta

g.switala@koscierzyna.pl

Katarzyna Knopik

Sekretarz

k.knopik@koscierzyna.pl

Edmund Ostrowski

Skarbnik

e.ostrowski@koscierzyna.pl

Elżbieta Moskal

Gł. księgowa

e.moskal@koscierzyna.pl

Sylwia Mahlik

Insp. ds. księgowości

s.mahlik@koscierzyna.pl

Anna Szulc

Insp. ds. księgowości

a.szulc@koscierzyna.pl

MariaDorau

Insp. ds. księgowości 

m.dorau@koscierzyna.pl

Natalia Wojciechowska

Spec. ds. księgowości

n.wojciechowska@koscierzyna.pl

Lucyna Kędziora

Insp. ds. podatków

l.kedziora@koscierzyna.pl

Ewelina Ebertowska

Insp. ds. podatków

e.ebertowska@koscierzyna.pl

Ireneusz Pałubicki

Podinsp. ds.podatków

i.palubicki@koscierzyna.pl

Monika Helta

Sam. ref. ds. dział. gosp.

m.polak@koscierzyna.pl

Anna Bober

Inspektor ds. kasowych

a.bober@koscierzyna.pl

Aneta Kostka

Radca prawny

a.kostka@koscierzyna.pl

Marzena Kleinschmidt

Nacz. Wydz. Planowania

m.kleinschmidt@koscierzyna.pl

Kazimierz Konk

Insp. ds. plan. przestrz.

k.konk@koscierzyna.pl

Honorata Brzoskowska- Ossowska

Insp. ds. plan. przestrz.

h.brzoskowska@koscierzyna.pl

Dorota Borys

St. spec. ds. nieruchom.

d.borys@koscierzyna.pl

Magdalena Drewek

młodszy referent

m.drewek@koscierzyna.pl

Alicja Łukowicz

Insp. ds. ewid. ludności

a.lukowicz@koscierzyna.pl

Przemysław Ostrowski

St. spec. ds. OC

p.ostrowski@koscierzyna.pl

Magdalena Jażdżewska- Czecholińska

specjalista ds. księgowości

m.jazdzewska@koscierzyna.pl

Sabina Formela

Podinsp ds. organ. i kadr.

s.formela@koscierzyna.pl

Mariusz Kowalke

Gł. spec. ds. IT

m.kowalke@koscierzyna.pl

Andrzej Toczek

Podinsp. ds. gospodarcz.

a.toczek@koscierzyna.pl

Grzegorz Kucharski

Nacz. W. Rozwoju Lokalego

g.kucharski@koscierzyna.pl

Szymon Malek

Podinsp. ds. inwestycji

s.malek@koscierzyna.pl

 

Imię i nazwisko

Stanowisko

adres e-mail

Andrzej Bober

Radny

radny01@gmina.koscierzyna.pl

Adrzej Miszczak

Radny

radny02@gmina.koscierzyna.pl

Bożena Cieszyńska

Radny

radny03@gmina.koscierzyna.pl

Daniel Gierszewski

Radny

radny04@gmina.koscierzyna.pl

Krzysztof Bławat

Radny

radny05@gmina.koscierzyna.pl

Tadeusz Bober

Radny

radny06@gmina.koscierzyna.pl

Piotr Jankowski

Radny

radny07@gmina.koscierzyna.pl

Rafał Jażdżewski

Radny

radny08@gmina.koscierzyna.pl

Arkadiusz Maliszewski

Radny

radny09@gmina.koscierzyna.pl

Bogdan Mański

Radny

radny10@gmina.koscierzyna.pl

Franciszek Niklas

Radny

radny11@gmina.koscierzyna.pl

Wojciech Burandt

Radny

radny12@gmina.koscierzyna.pl

Danuta Szczepańska

Radny

radny13@gmina.koscierzyna.pl

Marian Seyda

Radny

radny14@gmina.koscierzyna.pl

Marcin Żurek

Radny

radny15@gmina.koscierzyna.pl

 

Ryszard Wścibski 

P.S. 

Trochę nas tylko dziwi patrząc na te przesłane informacje, że zabrakło w Urzedzie Gminy osoby, która zauważyłaby, że nieco niezręczne są adresy e-mail przypisane radnym gminy. Nadać numery radnym, zamiast przypisać imię i nazwisko, to zastanawiający wybór i niestety źle się kojarzący... 

 

« powrót do Aktualności

Wyraź swoją opinię (13 opinii)

nie udało się Klikając 'wyślij' akceptujesz regulamin wysyłania opinii. Wyślij
bolo piątek, 13-01-2017, 23:10:10
Ten spis telefonów to niedoróbka, Gmina ma co najmniej 2 razy tyle telefonów komórkowych
U czwartek, 12-01-2017, 20:08:08
o co chodzi z tym zdieciem z W KLINCZA
to sie nazywa "hipokryzja" - jaki ojciec taki syn czwartek, 12-01-2017, 10:29:29
http://parafiaklincz.pl/wp-content/uploads/2016/09/P1020056-e1475170483963.jpg
to sie nazywa "hipokryzja" - jaki ojciec taki syn czwartek, 12-01-2017, 10:27:27
http://parafiaklincz.pl/wp-content/uploads/2016/09/P1020056-e1475170483963.jpg
Świtała pamiętaj, flek pasuje siedem lat... środa, 11-01-2017, 12:16:16
te numerki dla radnych to Świtały stosunek do ludzi, jego fałszywy uśmiech i wielka niechęć do "plebsa" bo to jego ulubiony zwrot!
Wniosek wtorek, 10-01-2017, 16:53:53
Wydaje mi się, że tu jeszcze nie ma na liście telefonów i meili z Gopsu, Zakładu Komunalnego, Oświaty i placówki kultury i sportu. To też gmina i też słuzbowe telefony. Jak wszyscy, to wszyscy!
Mam propozycję wtorek, 10-01-2017, 16:50:50
A może by tak mk poprosił o bilingi z tych telefonów i rachunki abyśmy wiedzieli ile dzwonią i do kogo, jak to są słuzbowe telefony?
BIP bis wtorek, 10-01-2017, 11:58:58
Z Monitora robi się taki BIP bis. Tak trzymać!
do Heńka Upiardliwego wtorek, 10-01-2017, 09:54:54
Zrób to sam!
numerek wtorek, 10-01-2017, 09:53:53
Radni mają numerki w mailach, a urzędnicy imiona i nazwiska.
Heniek Upierdliwy wtorek, 10-01-2017, 09:40:40
A może Ryszard Wścibski zrobi ten sam manewr w stosunku do miasta i powiatu???byłoby ładnie i sprawiedliwie-każdemu po troszeczkę
Dziękuję! poniedziałek, 09-01-2017, 22:08:08
Teraz będę mógł napisać do wójta, jak mi znowu nie odśnieżą drogi do domu! Malek nie będzie się wykręcał sianem.
Jaki wójt taki urząd poniedziałek, 09-01-2017, 22:06:06
Zgadzam się z tym stwierdzeniem, że nadanie numerów radnym to niezręczność, a nawet głupota! Piechowski pewnie nawet się nad tym nie zastanawiał, bo nie wie, że powinien.
Komentuj na bieżąco + dodaj wpis
nie udało się Wyślij

Co Cię gryzie ?

Masz problem i nie wiesz jak sobie z nim poradzić albo masz ciekawą informację
i chcesz się nią podzielić ?

Napisz do nas >>

Możesz liczyć na naszą reakcję !

Co o tym myślisz ?

Czy miasto i gmina Kościerzyna powinny opuścić ZGW?

Głosuj

Facebook - lubię to